על התפקיד

קבוצת Machine Learning באינטל משתמשת בטכנולוגיות הפיתוח והחישוב החזקות ביותר בכדי לחקות וליצור תהליכי למידה במחשבים. הפיתוח נעשה תוך שימוש בכמויות המידע הגדולות שנאספו באינטל לאורך השנים, המאפשרות למחשב ללמוד דפוסי התנהגות מהעבר וכך לבצע חיזוי לגבי העתיד. מומחי ומומחיות ה-Machine learning מפתחים אלגוריתמים ייחודיים ומתקדמים במגוון משימות חישוביות בהן התכנות הקלאסי אינו נותן מענה.

מחלקת Deep Learning באינטל מפתחת יכולות חישוביות המבוססות על חיקוי הדרך בה פועל המוח האנושי, תוך שימוש ברשתות נוירונים מלאכותיות לביצוע משימות. דרך זו מאפשרת להתמודד עם אתגרים חישוביים מורכבים במיוחד תוך שהמערכת לומדת לקבל החלטות מדויקות יותר ויותר.

מומחי ומומחיות Machine Learning מעורבים בעשרות פרוייקטים שונים של מדע נתונים מעולמות תוכן שונים, החל מתחום הבריאות וכלה בעולם הפיננסים. המגוון הגדול של סוגי הנתונים המנותחים, יחד עם כמויות המידע ורמות הדיוק הגבוהות הנדרשות יוצרים שילובים מאתגרים ומיוחדים. הקבוצה אחראית על אספקת פתרונות לקבוצות אינטל ברחבי העולם, שמשפיעים על העבודה היום-יומית והתכנון ארוך הטווח של החברה, וכן על פיתוחים עתידיים הרלוונטיים למיליוני אנשים בעולם.

 

 

מה אנחנו מחפשים?

אנחנו מחפשים בעלי ובעלות תואר שני או שלישי רלוונטי, במדעי המחשב, הנדסת חשמל או מערכות מידע; לפחות שלוש שנות ניסיון, מעשי או אקדמי, בפיתוח אלגוריתמים של למידת מכונה; וכן יכולות אנליטיות חזקות וידע בסטטיסטיקה וניתוח מידע, או למידת מכונה ואלגוריתמים לכריית מידע. ישנן משרות ייעודיות המתאימות לסטודנטים/יות לתארים מתקדמים בתחום.


לכל המשרות הפתוחות

Grow your network of opportunities