על התפקיד

אנשי מערך התשתיות והתמיכה פועלים הן במפעלי הייצור והן במשרדי אינטל. החל מתכנון המתקן ובנייתו, דרך תחזוקה של כלל המערכות המכאניות וכלה בתפעול השוטף של המתקנים, לרבות היבטים סביבתיים. כחלק ממערך התשתיות והתמיכה תיקחו חלק פעיל וחשוב בהנעת התפקוד היום-יומי של הארגון.לעבודת הארכיטקטים שתי פנים והיא מתנהלת במקביל מול אנשי ה-Design ומול גופי ה-Business והשיווק. מחד, שותפים הארכיטקטים להגדרות המוצר ומאפייניו, ומאידך הם מייצרים מסמכי מוצר המתארים את כלל הדרישות, ומלווים כאוטוריטה מקצועית את התהליך כולו עד ייצור המוצר הסופי והשקתו.

הארכיטקטים חוזים מגמות בשוק ומיישמים אותן הלכה למעשה. הם נדרשים להיות יצירתיים וחדשניים אך בה בעת פרגמטיים וטכניים. נדרשות מהן, בעת ובעונה אחת, חשיבה אסטרטגית לטווח רחוק, מנהיגות, יכולות ניהול ומיומנויות טכניות מעמיקות ומגוונות.

 

 

יש לכם את הניצוץ?

אנחנו מחפשים מועמדים בעלי תואר הנדסאי, ראשון, שני (ולפעמים גם שלישי) או סטודנטים לתארים אלו, במגוון תחומי ההנדסה (ארכיטקטורה, כימיה, הנדסה אזרחית, הנדסת אנוש, הנדסת תעשיה וניהול, לימודי סביבה ועוד). כדי להשתלב במערך התשתיות והתמיכה תזדקקו לניסיון או להתמצאות ויכולת למידה באחד או יותר מהתחומים הבאים:לאריכטקטי חומרה באינטל יהיה, על פי רוב, תואר מתקדם בהנדסת חשמל או מדעי המחשב, כ-5-10 שנות ניסיון, וידע באחד או יותר מהתחומים הבאים:

  • Computers Architecture
  • System engineering
  • System on Chip Architecture
  • Interconnect, buses, IO, memory architecture
  • Translating business needs to architecture requirements, working with business and marketing teams
  • OS & Driver interaction with Hardware

אנחנו מחפשים מועמדים בעלי ניסיון עשיר והבנה טכנולוגית עמוקה, שמסוגלים להסתכל על הדברים מפרספקטיבה רחבה ובה בעת לשלוט בפרטים. על מועמדים למשרת ארכיטקטורת חומרה להיות בעלי יכולות הובלה, מנהיגות, חשיבה יצירתית ויכולת קבלת החלטות.


לכל המשרות הפתוחות

Grow your network of opportunities