על התפקיד

כהנדסאי/ת תפעול ובקרה באינטל תינתן לך אחריות על אזור פעילות ספציפי בחדר הנקי, המכיל כמה עשרות מכונות מסוגים שונים. המשימה שלך תהיה לדאוג לניצולת מקסימלית של מכונות אלו ולהרצה אופטימלית של חומר הגלם בקו הייצור, באמצעות שליטה ובקרה דרך מסכי המחשב.

אופי העבודה הדינמי ידרוש ממך לתקשר ולתאם פעולות מול גורמים שונים במקביל, תוך הפעלת כושר למידה ומיקוד, עין חדה לפרטים, מולטי-טסקינג, שיקול דעת ויכולת לקבל החלטות בזמן אמת.

העבודה המאתגרת במרכז בקרת הייצור מתנהלת במשמרות (יום ולילה) של 12 שעות עבודה כל אחת, כאשר בתום סבב של 4 משמרות - יגיעו לך 4 ימי מנוחה (בנוסף למכסת ימי החופשה המגיעה לך). המשמרות מתוכננות כך שיאפשרו גמישות מרבית ואיזון בין ימי העבודה לבין הימים החופשיים בבית, וסך כל ימי העבודה בחודש הוא כ-16.

התפקיד מאפשר לך ליהנות מתנאים ייחודיים, כמו שכר מתגמל ותוכנית בונוסים, מערך הסעות, ארוחות בחדרי אוכל משודרגים וקפיטריה, חדר כושר וחוגים, שרותי כביסה וניקוי יבש, סוכנות נסיעות ודואר כמו גם פעילויות פנאי לך ולבני משפחתך.

 

 

יש לכם את הניצוץ?

תפקיד הנדסאי/ת התפעול והבקרה יכול להתאים לך גם אם אין לך הכשרה טכנית או הנדסית - אם יש לך השכלה טכנולוגית – הנדסאי/ת מחשבים, תוכנה, תעשיה וניהול, ביוטכנולוגיה; או אם יש לך תואר ראשון או הנדסאי/ת מכל תחום עם מעל שנה ניסיון בסביבה דומה - פיקוח טיסה, מוקדי שירות לקוחות בסביבה טכנולוגית מתקדמת, תמיכה טכנית, חדרי מצב, מרכזי שליטה ובקרה, אוטומציה, חדרי מבצעים ועוד – התפקיד הזה יכול להיות שלך.


לכל המשרות הפתוחות

משרות נוספות בתחום

Grow your network of opportunities