חפשו משרה

בואו להיות חלק ממשהו מדהים

עולמות הייצור באינטל

עובד אינטל ״טיפוסי״? אין דבר כזה. כל אחד ואחת מאיתנו מגיעים מרקע, מקום והשקפה שונים, אבל לכולנו יש תשוקה עזה לטכנולוגיה של המחר ואת הראש הנכון לייצר אותה היום.

בואו לעשות היסטוריה ולהיות חלק מצוות מפעל ייצור המעבדים בקריית גת - מהמתקדמים מסוגו בעולם. כאן תוכלו לקחת חלק באקשן האמיתי - ייצור המעבדים הטובים בעולם בסביבה טכנולוגית חדשנית ומרתקת, יחד עם אנשי צוות מסורים, נחושים ומוכשרים, ממש כמוכם.

לפרטים ›

ניהול קבוצת הייצור- Group Leader

מערך הייצור של אינטל, שבו באים לעולם המעבדים המתקדמים של העתיד, מתופעל ע"י צוותי עבודה גדולים המריצים ציוד כני משוכלל. אופי העבודה, בסביבה טכנולוגית מהמתקדמות בעולם ותחת לחץ אירגוני מורכב, מחייב פונקציה שתדע לנהל ולסנכרן את כל המשתנים בכדי שקו הייצור יעבוד בצורה אופטימלית- פונקציה בעלת סט כישורים ייחודי, עם יכולת ניהול מצויינת לצד ידע מקצועי מהמעלה הראשונה. הפונקציה הזו היא מנהל/ת קבוצתות הייצור.

קראו עוד ›

הנדסת תהליך,Yield וציוד

כחלוצה ומובילה עולמית בתחום השבבים, אינטל מייצרת- מיקרו מעבדים מתקדמים ופורצי דרך בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם. אנשי הנדסת תהליך, YIELD וציוד אחראים לוודא שהמכונות המתקדמות והכלים הטכנולוגים ימשיכו לספק את המוצרים החדשניים של אינטל, תוך הובלה מתמדת של תהליכים לשיפור הביצועים. בזכות העובדה שהארגון הינו מולטידיסיפלינרי, בו כל מחלקה אחראית על שלב אחר בתהליך הייצור, העבודה מתבצעת מול אנשי מקצוע בתחומים מגוונים, מה שמאפשר לך להיחשף לתחומי ידע, צורת חשיבה ותחומי עניין רחבים.

קראו עוד ›

תפעול ובקרת הייצור- ROC

ROC - Remote Operational Center, הוא הלב הפועם של מפעל המעבדים של אינטל בקריית גת- מרכז בקרת הייצור. זהו המקום בו נוצרים המעבדים המתקדמים בעולם, בתוך אולם ייצור ענקי- "החדר הנקי"- שבו פועלות מאות מכונות משוכללות, ללא מגע יד אדם. כל האופרציה הייחודית הזו נשלטת מרחוק, באמצעות מרכז פיקוח ובקרה מתקדם וממוחשב, ע"י נשים וגברים שהוכשרו במיוחד לתפקד בסביבה כל כך דינמית ומאתגרת- הנדסאי והנדסאיות תפעול ובקרה.

קראו עוד ›

הנדסאים בייצור

מפעל אינטל בקריית גת הוא מהגדולים והמתקדמים במפעלי אינטל בעולם, ולב ליבו של המפעל- המקום שבו באים לעולם מעבדי הדור הבא- הוא מחלקת הייצור. ייצור המעבדים המתקדמים מתבצע באולם ענקי ששמו "החדר הנקי" (משום שהוא נקי פי 10,000 מחדר ניתוח!) המכיל מאות מכונות משוכללות. האחריות לכך שהמכונות יפעלו כנדרש ובצורה המיטבית מוטלת על כתפי ההנדסאי/ית בייצור.

קראו עוד ›

Grow your network of opportunities