חפשו משרה

בואו להיות חלק ממשהו מדהים

מובילים את המהפכה הבאה

קבוצות הפיתוח הנמצאות במרכזי הפיתוח של אינטל בישראל מהוות את אחד המוקדים החדשניים והיצירתיים ביותר של החברה בפיתוח טכנולוגיות מבוססות בינה מלאכותית במגוון רחב של תחומים, ביניהם:Medicine / Sports / Autonomous Cars / IOT / Computer Vision / Perceptual Computing ועוד. הבינה המלאכותית היא לא רק מהפכה בתחום המחשוב, אלא לא פחות מנקודת המפנה הגדולה הבאה בהיסטוריה האנושית ואינטל מתכננת להוביל את התחום.

קראו עוד ›

CES 2017: Intel present VR experiences (Video)

The future of Artificial Intelligence (Video)

Machine and Deep Learning

כחברת ההיטק הגדולה בישראל, וכמי שחותרת ללא לאות להובלת תחומים חדשניים ומתקדמים, אינטל מחזיקה את קבוצת ה Machine Learning- הגדולה במדינה, העוסקת בפיתוח מוצרי תוכנה מתקדמים ופורצי דרך. מומחי הקבוצה משתמשים בסוגים רבים של נתונים ובמגוון שיטות ומודלים כדי לפתור אתגרים מכל קשת הפעיליות של אינטל, ובנוסף מקדמים שיתופי- פעולה אקדמיים ופרוייקטים נוספים שעוזרים לאינטל לקדם את טכנולוגית המידע.

קראו עוד ›

Computer vision

תחום הראייה הממוחשבת הוא מהתחומים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בשנים האחרונות. פריצות דרך ביכולות של מחשבים לזהות ולנתח תמונה מתבצעות כמעט על בסיס יומיומי, וכל התקדמות כזו יכולה להשפיע על העולם ולשנות את החיים שלנו. אחד המקומות המובילים בעולם, בו מתקיימות פריצות דרך כאלו, הוא אינטל.

קראו עוד ›

Grow your network of opportunities