חפשו משרה

בואו להיות חלק ממשהו מדהים

הנדסאים באינטל

מה זה אומר להיות הנדסאי באינטל קריית גת?

  • להיות חלק מחברת היי טק מהמובילות במשק - מאז הקמתה של אינטל ועד היום, המנהיגות הטכנולוגית שלנו הפכה אותנו למותג מוכר ומוערך.
  • לקחת חלק בייצור הטכנולוגיה הכי מתקדמת בעולם - אנחנו לא מסתפקים בזה, וממשיכים לחתור קדימה, להמציא, לחדש ולייצר ערך מוסף בשביל כל אחד ואחת מהמיליונים שמשתמשים במוצרים שלנו.
  • ליהנות מהתנאים וההטבות של אינטל – לקבל שכר מתגמל ותוכנית בונוסים אטרקטיבית, ארוחות בחדרי אוכל משודרגים, חדר כושר וחוגים, מערך הסעות מהמרכז והדרום ועוד...

אוהבים פרטים, דיוק, חדות וביצועים מושלמים? הציצו פנימה ובואו להיות חלק ממשהו מדהים.

לפרטים ›

ROC תפעול ובקרת הייצור

ROC - Remote Operational Center, הוא הלב הפועם של מפעל המעבדים של אינטל בקריית גת- מרכז בקרת הייצור. זהו המקום בו נוצרים המעבדים המתקדמים בעולם, בתוך אולם ייצור ענקי- "החדר הנקי"- שבו פועלות מאות מכונות משוכללות, ללא מגע יד אדם. כל האופרציה הייחודית הזו נשלטת מרחוק, באמצעות מרכז פיקוח ובקרה מתקדם וממוחשב, ע"י נשים וגברים שהוכשרו במיוחד לתפקד בסביבה כל כך דינמית ומאתגרת- הנדסאי והנדסאיות תפעול ובקרה.

קראו עוד ›

הנדסאים/ות בייצור

מפעל אינטל בקריית גת הוא מהגדולים והמתקדמים במפעלי אינטל בעולם, ולב ליבו של המפעל- המקום שבו באים לעולם מעבדי הדור הבא- הוא מחלקת הייצור. ייצור המעבדים המתקדמים מתבצע באולם ענקי ששמו "החדר הנקי" (משום שהוא נקי פי 10,000 מחדר ניתוח!) המכיל מאות מכונות משוכללות. האחריות לכך שהמכונות יפעלו כנדרש ובצורה המיטבית מוטלת על כתפי ההנדסאי/ית בייצור.

קראו עוד ›

Grow your network of opportunities