אינטל ישראל מקיימת קשר רציף עם האקדמיה מאז היווסדה ב-1974

כפי שאתם לומדים לתואר כדי להתפתח וללמוד, אנחנו מאמינים ששיתוף פעולה עם מוסדות אקדמיים הוא הכרחי להתפתחותה של התעשייה. לכן, אנחנו משקיעים משאבים אנושיים וכספיים כדי ליזום פרויקטים לקידום ההוראה והמחקר, ולעידוד סטודנטים למצוינות. כבר במהלך הלימודים תוכלו ליהנות מציוד מתקדם, ממעבדות מאובזרות וממאגרי ידע עצומים שיסייעו לכם לצמוח, להתפתח ולקחת חלק בהפיכת החלומות של היום למציאות של מחר

במסגרת עבודתכם תגבשו פתרונות אוטומציה ותעניקו תמיכה צמודה וליווי לאנשי ה-DESIGN המפתחים את הצ'יפ: תפתחו ותבדקו כלי סימולציה, תכתבו סקריפטים, ותעסקו באינטגרציה של שפות וכלים הקובעים את מתודולוגיות התכנון של מעגלים ומעבדים. בנוסף, תסייעו ב-schematic entry ובאנליזה של תהליך תכנון המעגלים המשולבים, וכן תייצרו ותיישמו מערכות בדיקה אוטומטיות הנשלטות על ידי מחשב. עבודת מהנדסי ה-DA אינה "שגר ושכח" – התמיכה היא חלק בלתי נפרד מהתפקיד שלכם ותמשיכו לעשותה לכל אורך חיי המוצר.

 

 

הקמת מעבדות הוראה ושדרוגן

אתם, כסטודנטים, מבלים חלק ניכר מזמנכם במעבדות, לכן אנחנו דואגים שהן יהיו חדשניות ומותאמות לטכנולוגיה מתקדמת. כך אנו מעודדים מוסדות אקדמיים לפתח תחומי ידע רלוונטיים, להטמיע טכנולוגיות מתקדמות, ולעדכן באופן מתמיד את תכני הלימוד.

הרצאות ואירועים ייחודיים

אינטל ועובדיה משתתפים בפיתוח ובהדרכה של קורסים והרצאות הנוגעים להיבט היישומי של התיאוריות הנלמדות. מחפשים לשלב את הידע התיאורטי עם נסיון מעשי? ההרצאות של מומחי אינטל באקדמיה יעזרו לכם להבין בעצמכם עד כמה ניתן להתפתח בעולם ההי טק, בעבודה כסטודנטים או לאחר סיום התואר.

מימון וליווי מחקרים

אינטל מחלקת מענקים לאנשי אקדמיה החוקרים נושאים הנוגעים לתחומי הפעילות שלה, בהתאם לקריטריונים מסוימים ובכפוף לנסיבות. אתם יכולים לקחת חלק במחקרים הללו ולצפות בהם הופכים לגילויים פורצי הדרך שמכתיבים את העתיד.

ליווי וחניכה

אין חכם כבעל ניסיון, ולכן עובדי אינטל רבים מלווים סטודנטים כמנטורים, מנחים אותם בכתיבת פרויקט גמר, ומשקיעים ממרצם ומזמנם כדי ללמד ולייעץ בתחום המקצועי ובתחומים אחרים.

תחרויות ואתגרים

אוהבים אתגרים? מחפשים משהו שיגרה לכם את המחשבה? אינטל מציעה מעת לעת לסטודנטים אפשרות להשתתף בתחרויות גלובליות, אתגרי תוכנה או האקתונים בתחומי עניין שונים ומגוונים המשלבים בהנאה התנסות בטכנולוגיות חדשניות, מפגש עם מומחים מהתעשייה, חשיפה בינלאומית וכמובן - גם פרסים שווים.

איתור וגיוס

לאינטל צוות גיוס ייעודי שתפקידו לאתר סטודנטים ובוגרים באמצעות אירועי גיוס, סדנאות ופעילויות נוספות, לחשוף אותם לאופק הטכנולוגי של אינטל ולגייסם עבור המחלקות השונות בחברה.

רוצים לקבל הצצה לעולם של אינטל? בואו לאירועי הגיוס ותוכלו לראות במו עיניכם. לקבלת עדכונים לגבי מועדי האירועים הקרובים, עקבו אחרי עמוד הפייסבוק שלנו Jobs At Intel


לכל המשרות הפתוחות

Grow your network of opportunities