על התפקיד

כמהנדסי מערכת באינטל תיהנו מעבודה מאתגרת ורבת השפעה, ותשתלבו בציר הפיתוח המרכזי. מהנדסי המערכת מאפיינים פרויקטים למוצרים חדשים תוך הבנה והתחשבות במגוון השיקולים ואילוצי המימוש, ומלווים את תהליכי האפיון האימפלמנטציה, והאינטגרציה.

מהנדסי המערכת עומדים בקשר עם גופי תקינה בינלאומיים ולהם ממשק ישיר עם גופי השיווק ועם הלקוחות עצמם. כאשר עולה דרישה לביצוע עליהם לחקור את הצרכים הארכיטקטוניים, לחשוף פתרונות זמינים, לגבש תצורות ולהעריך את תפקודן של מערכות ואת האינטראקציות שלהן.

מהנדסי המערכת משמשים כמוקד המחבר בין מספר רב של גורמים, פנימיים וחיצוניים כאחד, ולהם השפעה מכרעת על הצלחתם של תשתיות עתידיות, פרויקטים ומוצרים.

 

 

יש לכם את הניצוץ?

למהנדסי מערכת באינטל יהיה, על פי רוב, תואר ראשון לפחות במדעי המחשב, הנדסת חשמל או הנדסת מחשבים, וניסיון טכני עשיר בתחומים הבאים (כולם או רובם):

  • חומרה –ארכיטקטורת SOC או CPU, מעבדים, VLSI, לוחות אם, מעגלים מודפסים, תהליכי ייצור של סיליקון ושל מודולים, דיזיין ותכנון של מעבדים ומעגלים חשמליים דיגיטליים ואנלוגיים
  • תוכנה –microcode, firmware, real-time, embedded, דרייברים, מערכות הפעלה (windows, android, chrome), אלגוריתמיקה

נוסף על רמה מקצועית גבוהה אנחנו מחפשים מועמדים המבינים את צרכי הארגון ואת צרכי השוק, שמסוגלים לקחת אחריות ולהניע אנשים, אוהבים לעבוד בצוות, סקרנים, רגישים לפרטים וחדורי מוטיבציה. כמו כן, על מהנדסי מערכת להיות בעלי יכולת ניסוח, ביטוי והצגה בעברית ובאנגלית.


לכל המשרות הפתוחות

Grow your network of opportunities