הנדסאי/ת ייצור - MS

כהנדסאי/ת ייצור (Manufacturing Specialist) באינטל יינתן לך מקום בצוות האחראי על קו הייצור, במסגרתו תהיה לך אחריות ייחודית על אופטימיזציה של הקו על כל היבטיה - תפעול המכונות, תכנון הטיפולים, מקסום האפקטיביות ועוד. יהיה עליך לוודא שהציוד בקו הייצור נמצא במוכנות מקסימלית בהיבטים של תפעול שוטף וטיפול בתקלות, ובנוסף לדאוג להנעת פרוסות הסיליקון בקו ומעקב אחר התקדמותן, בכדי לוודא שייצור המעבדים הטובים בעולם מתקיים כנדרש. התפקיד ידרוש ממך אינטראקציה ושיתוף פעולה מתמיד עם גורמים בארגון ומחוצה לו; מחלקות ההנדסה, ספקים, מנהל הקבוצה וצוותי הפיקוח והבקרה של אולם הייצור.

 

 

יש לכם את הניצוץ?

אם יש לך דיפלומת הנדסאי בתחומי מכטרוניקה, אלקטרוניקה, מכונות, חשמל ותחומים דומים, עם או בלי ניסיון מקצועי, אך עם גישה ותשוקה לטכנולוגיה ולעולם הטכני, ומעניין אותך לעבוד בסביבה, מאתגרת ומתגמלת בעולם הטכנולוגי המתקדם של תחום המוליכים למחצה – התפקיד הזה יכול להיות שלך.


לכל המשרות הפתוחות

תפקיד הנדסאי/ת במחלקת התשתיות

מחלקת התשתיות והאחזקה במפעל אינטל בקריית גת אחראית, בין היתר, לאספקה רציפה של שירותים חיוניים וכן לתחזוקה השוטפת והמונעת של תשתיות ומערכות אספקה התומכות במפעל הייצור, ביניהן מערכות מכאניות (מיזוג אוויר, מערכות מים סגורות לקירור ועוד), מערכות חשמל (תשתיות, מערכות אל-פסק, גנרטורים ועוד), מערכות מחשוב, מכשור ובקרה, מערכות בטיחות והצלת חיים, מערכות אספקת גז וכימיקלים, מערכות שפכים ושירותי קמפוס.

כהנדסאי/ת במחלקת התשתיות תהיה לך אחריות מקיפה על תחומי המחלקה, תוך עבודה יומיומית בנושאי ביצועי בטיחות ואיכות של המערכות, מתן מענה לדרישות הלקוחות ופתרון בעיות, תיאום פעילויות מול גורמים שונים במפעל (ספקים, לקוחות, הנדסה ועוד) וליווי פרויקטים לשיפור וייעול המערכות.

 

 

יש לכם את הניצוץ?

בכדי להצטרף לאינטל כהנדסאי/ת במחלקת התשתיות, עליך להיות - על פי רוב – הנדסאי/ת מכונות, חשמל, מיזוג איויר, רכב, מכשור ובקרה, אלקטרוניקה או כימיה, עדיפות לבעלי ניסיון רלוונטי.


תנאי העבודה

עבודת הייצור המאתגרת מתנהלת במשמרות (יום ולילה) של 12 שעות עבודה כל אחת, כמתחייב ממורכבותו הרבה של תהליך הייצור. המשמרות מתוכננות כך שיאפשרו גמישות מרבית ואיזון בין ימי העבודה לבין הימים החופשיים בבית, כאשר בתום סבב של 4 משמרות - יגיעו לך 4 ימי מנוחה (בנוסף למכסת ימי החופשה המגיעה לך), וסך כל ימי העבודה בחודש הוא כ-16.

התפקיד מאפשר לך ליהנות מתנאים ייחודיים המתאימים לאורח חיים זה, כמו שכר מתגמל ותוכנית בונוסים, מערך הסעות, ארוחות בחדרי אוכל משודרגים וקפיטריה, חדר כושר וחוגים, שרותי כביסה וניקוי יבש, סוכנות נסיעות, דואר ועוד כמו גם פעילויות פנאי לך ולבני משפחתך.

לכל המשרות הפתוחות

משרות נוספות בתחום

 

Grow your network of opportunities