על התפקיד

כמנהל/ת קבוצת ייצור באינטל תוביל/י צוות הטרוגני מובחר של כ-20 הנדסאים שמתפעלים ציוד טכנולוגי מתקדם, הנבדלים זה מזה בהשכלה ובניסיון. יחד עם הצוות שלך תשא/י באחריות לתפקודו התקין של אזור פונקציונלי בחדר הנקי, תוך הפעלת סדרי עדיפויות, תיאומים, תחזוקת ציוד מתקדם, פתרון בעיות, בטיחות, תפוקה ועלויות. בנוסף, תתחזק/י ממשק יומיומי רציף עם גורמים נוספים במערך הארגוני המורכב, ביניהם גורמי ניהול והנדסה, ייצור, ספקים חיצוניים וגורמים בחו"ל.

במהלך העבודה, יהיה עליך לוודא כי הצוות שלך עומד בכל המשימות שעליו לבצע, ולדאוג לפיתוחו המקצועי והאישי באמצעות תכנית התקדמות אישית ויעדים מקצועיים.

סביבת העבודה

מערך הייצור בחדר הנקי מורכב ממספר אזורים פונקציונליים, אשר לכל אחד מהם חשיבות מכרעת בתהליך הייצור. הציוד עליו תהיו אחראים הוא המילה האחרונה בתחום המוליכים למחצה - במפעל נמצאות המכונות המתקדמות ביותר בעולם המיוצרות על-ידי מיטב החברות ומותאמות במיוחד למערך הייצור שלנו. סביבת העבודה הייחודית מחייבת לבישת חליפת מיוחדות המונעות מעבר של אבק ומזהמים אחרים לטרנזיסטורים הרגישים.

עבודת הייצור המאתגרת מתנהלת במשמרות (יום ולילה) של 12 שעות עבודה כל אחת, כמתחייב ממורכבותו הרבה של תהליך הייצור. המשמרות מתוכננות כך שיאפשרו גמישות מרבית ואיזון בין ימי העבודה לבין הימים החופשיים בבית, כאשר בתום סבב משמרות של 4 ימי עבודה - יגיעו לך 4 ימי מנוחה (בנוסף למכסת ימי החופשה המגיעה לך).

 

 

יש לכם את הניצוץ?

בכדי לתפקד בצורה המיטבית ביותר כמנהל/ת קבוצת ייצור באינטל, עליך להחזיק בתואר בהנדסת מכונות, חשמל או כימיה וחומרים, או בתואר בפיזיקה וכימיה עם ניסיון ניהולי, פיקודי וטכנולוגי. אם יש לך יכולת מנהיגות וניהול משימות, יכולת הובלת צוות ועבודת צוות, תקשורת בין אישית טובה ונכונות לעבודה במשמרות, אינטל מזמינה אותך לקחת חלק משמעותי במערך הייצור עם אפשרות להתקדם בהמשך למשרות ניהול בכירות.


לכל המשרות הפתוחות

Grow your network of opportunities