על התפקיד

הנדסאים בקבוצת Client Development

הקבוצה עוסקת בכל שלבי פיתוח המעבד – החל מהגדרה מיקרו-ארכיטקטונית של המוצר, דרך הפיתוח הלוגי ומימוש ה- circuit ווריפיקציה/אימות המימוש וכלה בייצור ושיווק עתידי של המעבדים עבור מחשבים ניידים, שולחניים ואולטרה ניידים.

כהנדסאים בקבוצה תשתלבו בעבודת Layout Physical Designer הכוללת עריכה ואימות מעגלי VLSI באמצעות CAD tools תוך כדי התחשבות בחוקי תכנון ובביצועי Timing.

הנדסאים בקבוצת Manufacturing Development Organization

הקבוצה אחראית להגדרה ולפיתוח של כלי תוכנה וחומרה מתקדמים ושל גישות חדשניות לאפיון ממשקים ומעגלים דיגיטליים אנלוגיים בתדרים גבוהים, זאת לצורך אימות פיתוח הארכיטקטורה של מעבדי 2010 ואילך. עבודת הקבוצה משפיעה ישירות על יכולות, יעילות ואיכות הייצור של המעבדים המובילים בעולם ומתמודדת עם משימות המציבות אתגרים טכנולוגיים רבים ומורכבים לאורך שלבי הפיתוח השונים.

כהנדסאים בקבוצה תוכלו להשתלב כטכנאי מעבדה ולהיות אחראים על מגוון תחומים כאינטגרציה של מערכת, בדיקות ליקויים סופיות, תחזוקת לוחות וציוד מעבדה. התפקיד כולל תמיכה בפיתוח תהליכי עבודת תיקון רכיבים.

סטודנטים לתואר ראשון בכל התחומים, בעלי תעודת הנדסאי או סטודנטים להנדסאות בעלי רקע טכני וניסיון רלוונטי יכולים להשתלב במעבדות הפיתוח ולהיות אחראים על הפעלתו ותקינותו של ציוד הבדיקה, טיפול בתקלות ופתרון בעיות בתכנית הבדיקה.

הנדסאים בקבוצת System Validation Engineering

הקבוצה אחראית על התקינות הפונקציונאלית (לוגית) של המעבד, משלב הסיליקון הראשון ועד שלב היצור ההמוני. הקבוצה מגדירה את מתודולוגיית בדיקת המעבדים וסביבתם ואת תכניות הבדיקה וכן מפתחת חלק מכלי התוכנה והחומרה הנדרשים לביצוע הבדיקות.

העבודה בקבוצה מתממשקת עם קבוצות נוספות באינטל, ביניהן Logic Design, ארכיטקטורה, קבוצות תוכנה לפיתוח כלים, סימולטורים ועוד.

כהנדסאים בקבוצה תחשפו לטכנולוגיה המתקדמת ביותר שאינטל מפתחת רגע לפני כולם. תהיו אחראים על איתור וזיהוי תקלות ברמת מערכת, על הרצה של טסטים, debugging ובדיקות סופיות. תעבדו בצורה עצמאית וכחלק מצוות במעבדות המתקדמות של אינטל בסביבה דינאמית ורווית אתגרים.

הנדסאים בקבוצת Network Division

הקבוצה מפתחת רכיבי תקשורת לחיבור לרשת Ethernet קווית בקצבים של 1Gbps ו-10Gbps. הקבוצה מופקדת על כל שלבי הפיתוח, החל בהגדרה וכלה בפיתוח VLSI לוגי ואנלוגי בטכנולוגיות מתקדמות, לרבות ווריפקציה וסימולציה של המעגלים לפני ואחרי קבלת המעגל המשולב.

כהנדסאים בקבוצה תשרטטו, תתכננו ותעשו שימוש בטופולוגיות של מעגלים אנלוגיים ודיגיטליים העובדים במהירות גבוהה ובתדרים גבוהים (GHz 10/25). בנוסף, תעבדו עם כלים ומתודולוגיות של מוצרי התקשורת העתידיים המהירים בעולם. כמו כן, תעסקו בפיתוח ובהכנה של מעגלים אנלוגיים מוליכים למחצה ובהרכבת אריזות מיקרו אלקטרוניות.

 

 

יש לכם את הניצוץ?

בעלי דיפלומת הנדסאי בתחומי מכטרוניקה, מכונות, תוכנה, חשמל ותעשייה וניהול, עם או בלי ניסיון מקצועי, אך עם גישה ותשוקה לטכנולוגיה ולעולם הטכני. אנחנו מחפשים אנשים המעוניינים בסביבת עבודה יציבה, מאתגרת ומתגמלת ושואפים להעמיק ולהכיר את טכנולוגיות הקצה של אינטל.


לכל המשרות הפתוחות

משרות נוספות בתחום

Grow your network of opportunities