חפשו משרה

בואו להיות חלק ממשהו מדהים

קחו את הכישורים המקצועיים שלכם לרמה הגבוהה ביותר

הסביבה הארגונית, הקול הייחודי, הערכים, האתגרים הגלובליים והפתרונות היצירתיים- כולם אינטל. כדי לטפח, לדאוג, ולהניע את אינטל קדימה אנחנו מחפשים אתכם- משפטנים, אנשי ממשל, אנשי IT, אנשי משאבי אנוש ואנשי כספים, יצירתיים, מבריקים, סקרנים, מקצוענים ואיתנים שיודעים לסמן את קו המטרה ושלא מוכנים לקבל "לא" כתשובה. נשמע כמוכם? הצטרפו אלינו

כספים

כארגון בינלאומי גדול ומתקדם אינטל מציעה לכם - אנשי הכספים - מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה והתקדמות מקצועית. אם אתם כלכלנים, רואי חשבון, יועצי מס, מנהלי חשבונות, מהנדסי תעשייה וניהול או סטודנטים באחד המקצועות הללו – אינטל מציעה לכם סביבת עבודה מרגשת ומאתגרת במיוחד.

קראו עוד ›

רכש ולוגיסטיקה

ההיבטים התפעוליים עליהם אחראים אנשי הרכש והלוגיסטיקה שלנו משפיעים ישירות על הצלחת עבודות הפיתוח והיצור באינטל. הם הדואגים לחוזים, למשלוחים של חומרי גלם וציוד, למערך ההפצה, לניהול תחזיות וספקים ולעוד אין ספור פרמטרים הנחוצים לאינטל כדי להמשיך ולשמור על מעמדה ועל רווחיותה.

קראו עוד ›

משאבי אנוש

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לארגון שמאמין שאנשים הם ההשקעה הטובה ביותר. מחלקת משאבי האנוש שלנו מגייסת, מפתחת ומשמרת את העובדים הטובים ביותר והמבריקים ביותר. בו בזמן אנו ממשיכים לחזק את התרבות הארגונית שלנו ואת הערכים שעליהם הארגון מושתת, ולספק תמיכה ושירותים מעולים לכל עובדי אינטל בישראל.

קראו עוד ›

מערך התשתיות והתמיכה

אנשי מערך התשתיות והתמיכה של אינטל משפיעים על היומיום של למעלה מ-80 אלף עובדיה של אינטל ב-145 אתרים ברחבי העולם. הם אחראים על תשתיות סביבת העבודה, בינוי, תחזוקה, אבטחה והזנה. למעשה, הם אלו שמניעים את הגלגלים שהופכים את אינטל לאחת מסביבות העבודה הטובות והנעימות ביותר בעולם.

קראו עוד ›

מערכות מידע (IT)

תשתיות ה-IT המתקדמות שלנו עוזרות לנו לנוע קדימה במהירות הגבוהה שבה מתנהל עולם העסקים הגלובלי. כאנשי IT באינטל תבנו ותתפעלו את מערכות המידע, תנתחו, תתכננו ותעריכו את החידושים הטכנולוגיים העדכניים ביותר ותעזרו בבניית נוכחות מקוונת. בנוסף, תתמכו במגוון רחב של מערכות, רשתות, מערכות הפעלה, מסדי נתונים וכלי אבטחת מידע.

קראו עוד ›

Grow your network of opportunities