כשזה מגיע להטבות ולפינוקים באינטל, אתם יכולים להיות רגועים

הדבר האחרון שאפשר להגיד על חבילת ההטבות שלנו הוא שהיא "בסיסית". מבחינתנו, הדבר הבסיסי היחיד הוא שביעות הרצון שלכם – מהעבודה ומהחיים גם יחד.

במסגרת עבודתכם תגבשו פתרונות אוטומציה ותעניקו תמיכה צמודה וליווי לאנשי ה-DESIGN המפתחים את הצ'יפ: תפתחו ותבדקו כלי סימולציה, תכתבו סקריפטים, ותעסקו באינטגרציה של שפות וכלים הקובעים את מתודולוגיות התכנון של מעגלים ומעבדים. בנוסף, תסייעו ב-schematic entry ובאנליזה של תהליך תכנון המעגלים המשולבים, וכן תייצרו ותיישמו מערכות בדיקה אוטומטיות הנשלטות על ידי מחשב. עבודת מהנדסי ה-DA אינה "שגר ושכח" – התמיכה היא חלק בלתי נפרד מהתפקיד שלכם ותמשיכו לעשותה לכל אורך חיי המוצר.

 

 

מה אנחנו מציעים? הנה טעימה קטנה:

תכנית מניות

ככל עובדי אינטל, גם הסטודנטים שלנו משתתפים בתכנית המניות (Stock Purchase Plan- SPP) וזכאים לתכניות ביטוח פנסיוני.

תקציב איכות חיים ופנאי

כסטודנטים באינטל תיהנו מתקציב שנתי אישי של 1,000 שקלים שאותו תוכלו לנצל כראות עיניכם לשם רכישת מוצרים ושירותים בתחום התרבות והפנאי. דוגמאות? בבקשה: ספרים, סרטים, תיאטרון, נופשים ועוד ועוד.

שירותי קמפוס מפנקים

חדר כושר, כביסה, חדר אוכל, פיתוח תמונות, קפיטריה ושירותים נוספים שיהפכו את חייכם לקלים ונעימים יותר, זמינים עבורכם באתרי אינטל השונים, וכל זאת במחירים אטרקטיביים במיוחד.

תכניות פיתוח אישי

אתם אמנם רק מתחילים, אבל באינטל אוהבים להסתכל קדימה. אנחנו מעודדים את העובדים שלנו להתפתח ולהתקדם ולשם כך מקיימים קורסים מקצועיים ואחרים. כך, גם כשכבר לא תהיו סטודנטים, לא תפסיקו ללמוד.


לכל המשרות הפתוחות

Grow your network of opportunities