על התפקיד

לתפקיד ה-Program Manager באינטל שתי פנים:

ניהול הפרויקט הלכה למעשה: משלב ההגדרה והארכיטקטורה עד לשלב הוולידציה והייצור ההמוני, לרבות אחריות כוללת על הגדרת תכניות העבודה וביצוען.

ייצוג הפרויקט כלפי ממשקים חיצוניים:

  • לקוחות קצה – לקוחות מובילים בשוק המובייל וה-PC
  • ארגונים אחרים ולקוחות בתוך אינטל כקבוצות פיתוח וקבוצות פלטפורמה שונות.

עבודת ה-PM מתחילה כבר משלבי הגדרת המוצר המוקדמים, במהלכם הוא מלווה את אנשי השיווק ותומך בהם בהיבט הטכנולוגי והביצועי. הוא מוביל את אישור הפרויקט בארגון ומשמש כסמכות ניהולית וכמוביל ההיבטים ההנדסיים למשך כל חיי הפרויקט, לרבות הייצור וגם לאחריו בשלבי יציאה ראשוניים לשוק. בפועל, ה-PM מנהל מטריציונית עשרות עד מאות אנשים ברחבי העולם המשתייכים לקבוצות טכנולוגיות שונות בתחומי הארכיטקטורה, החומרה, התוכנה, הוולידציה והייצור.

 

 

יש לכם את הניצוץ?

לתפקיד PM באינטל נדרשות, בראש ובראשונה, יכולות ניהול הנדסה מוכחות, רצוי מטריציוניות, של עשרות עד מאות עובדים במספר אתרים בעולם. כמו כן נדרש רקע טכנולוגי, רצוי בתחום החומרה, או הכרות מעמיקה עם מוצרים מורכבים מבוססי סיליקון. ידע ב- Networking ו-Wireless הוא הכרחי לתפקידי PM בארגוני התקשורת.

על ה-PM לנהל ולהוביל בסביבה של חוסר ודאות ובשוק דינמי, לדעת כיצד להתנהל בתוך ארגונים גדולים, לתעדף, להניע ולקבל החלטות, טכנולוגיות ואחרות. לתפקיד נדרשות יכולות ניהול פרויקט מוכחות – הכרות עם מחזור חיים של פרויקט, הגדרת תכניות עבודה ומעקב אחרי אבני דרך מרכזיות, ניהול של ממשקים רבים בו זמנית וניהול גרסאות תוכנה. בנוסף נדרשת יכולת עבודה מול לקוחות (משלב הפרה-סייל ועד לייצור המוני).

ה-PM פועל בסביבה גלובלית ונדרש ממנו להיות זמין ונכון לנסיעות. עליו להיות מסוגל לנהל ולעקוב אחר התקדמות בכפוף לאילוצים אוביקטיביים, תוך שהוא מגלה רגישות תרבותית מרבית.


לכל המשרות הפתוחות

Grow your network of opportunities