ביקרתם ביריד גיוס, הגעתם דרך חברים או מצאתם את משרת חלומותיכם בפייסבוק שלנו? קראו על תהליך הגיוס שלנו והיכונו להתחלה חדשה.

באינטל תמיד יש מקום לסטודנטים מוכשרים שמעוניינים לגדול ולהתפתח איתנו. אתם מוזמנים לבדוק את שלל המשרות שאנו מציעים לסטודנטים ולשלוח את קורות החיים שלכם באחת מהדרכים הבאות:

  • דרך מערכת חיפוש המשרות שבאתר
  • בדף הפייסבוק Jobs At Intel
  • באמצעות חברים העובדים באינטל
  • במסגרת ירידי הגיוס - במהלך שנת הלימודים משתתפת אינטל באירועי גיוס במוסדות האקדמיים השונים. בירידים תוכלו לפגוש את המהנדסים של אינטל, לשוחח עימם ולשמוע פנים אל פנים על המחלקות והמשרות השונות באינטל. על מנת להתעדכן במועדים הקרובים תוכלו להיכנס לפייסבוק שלנו Jobs At Intel או לברר במרכז הקריירה בקמפוס שבו אתם לומדים
 

 

תהליך הגיוס

שלב ראשון: מיון קורות חיים להתאמה ראשונית. מחלקת הגיוס שלנו ממיינת את כל קורות החיים הנשלחים אלינו ובודקת התאמה ראשונית למשרות הפתוחות.

שלב שני:מחלקת הגיוס יוצרת קשר עם המועמדים שנמצאו מתאימים למשרה באמצעות מייל, בו המועמדים מתבקשים לענות על כמה שאלות ומקבלים הצעות של משרות שעשויות להתאים להם. זהו הזמן לציין את תאריך סיום הלימודים המשוער שלכם, מיקום גיאוגרפי מועדף, ממוצע ציונים ותפקידים או תחומים המעניינים אתכם באופן מיוחד.

שלב שלישי:בהתאם לבחירה של המועמדים במשרות שמעניינות אותם יישלחו קורות החיים שלהם למנהל/ת המגייס/ת לאותן משרות. אם המועמד/ת יימצאו מתאימים, הם יזומנו לשני ראיונות עבודה שאותם יערכו אנשי צוות ומנהלים המשתייכים לקבוצה המגייסת. במידה ותעברו את הראיון הראשון, תתקדמו לראיון הבא אחריו.

בראיונות נבחנים היבטים מקצועיים ואישיותיים ומשום כך מומלץ להגיע אליהם מוכנים וערניים. השאלות יתרכזו בחומר תיאורטי שלמדתם ובניסיון מקצועי רלוונטי שרכשתם. מעבר לידע ולניסיון אנחנו מחפשים פוטנציאל, כך שגם אם הניסיון שרכשתם אינו רב, נוכל להתרשם מרמת היצירתיות שלכם ומהאופן שבו תתמודדו עם האתגרים השונים.

ראיון העבודה הוא כלי חשוב גם עבורכם ומאפשר לכם לבחון את התאמת הארגון, הקבוצה והמשרה לכישורים, לרצונות ולמטרות שלכם. משום כך, כדאי לכם לנצל את הראיון כדי לשאול שאלות ולקבל הסברים על אודות הנושאים המעניינים אתכם, ולברר אם המשרה אכן מתאימה לכם.

מועמדים למשרות בתחומי הייצור יזומנו למרכז הערכה שאנו עורכים, במהלכו תבחן התאמתם לתפקיד באמצעות מגוון כלים, לרבות באמצעות ראיון אישי.

שלב רביעי:עברתם את הראיונות בהצלחה? נשמח לעניין אתכם בהצעת עבודה. הצעת העבודה נתפרת עבורכם באופן מיוחד בהתאם לניסיון שלכם, השכלתכם, הכישורים שרכשתם וכן הלאה.

יש לכם שאלות?

אתם מוזמנים להפנות אותן לצוותי הגיוס שלנו בעמוד הפיסבוק שלנו Jobs At Intel או לעיין בטיפים שהמגייסים שלנו כתבו במיוחד עבורכם.


לכל המשרות הפתוחות

Grow your network of opportunities