על התפקיד

לא פשוט לדאוג ל-10,000 עובדים ב-5 אתרים מרכזיים בארץ. כאנשי משאבי אנוש באינטל יהיה לכם תפקיד חשוב במציאתם ובשימורם של האנשים הטובים ביותר שהופכים את אינטל באופן קבוע לאחד ממקומות העבודה הטובים ביותר מבין חברות ההייטק בישראל.

במחלקת משאבי האנוש באינטל תוכלו להשתלב בקבוצות השונות, ביניהן: מחלקת הגיוס, Business HR, שכר והטבות, פיתוח הדרכה וקריירה, רווחה, תקשורת פנים ארגונית ועוד.

מחלקת משאבי האנוש מלווה את העובדים בארגון משלב הגשת המועמדות ועד לשלב הפרישה. המחלקה עוסקת בהובלת יוזמות אסטרטגיות חוצות ארגון, איתור וגיוס מועמדים איכותיים לארגון, הטמעת תכניות משאבי אנוש התומכות ביעדים העסקיים של הארגון, ליווי המחלקות העסקיות בתחומי משאבי האנוש, שכר והטבות, פיתוח והדרכת עובדים רווחה ועוד.

 

 

יש לכם את הניצוץ?

אנחנו מחפשים מועמדים בעלי השכלה מגוונת כדוגמת הנדסת מחשבים, מדעים, מערכות מידע, הנדסת חשמל או ניהול. בנוסף, נדרש ניסיון ב:אנחנו מחפשים מועמדים מרקע אקדמי מגוון: משאבי אנוש, מערכות מידע, כספים, שיווק, תקשורת, מדעי החברה ועוד, ובעלי ניסיון מקצועי המלמד על עניין של ממש בצד האנושי של ארגונים וחברות. אם אתם יצירתיים, מסתגלים במהירות לשינויים, בעלי כישורים אנליטיים, יכולת מנהיגות וכושר שיפוט – כדאי לכם להציץ במשרות הפנויות שלנו.

מחלקת משאבי האנוש באינטל מקבלת לשורותיה גם סטודנטים. זוהי הזדמנות נדירה לשלב תואר אקדמי עם עבודה משמעותית (4 ימים בשבוע) ועצמאית בארגון גלובלי מוביל, שתקנה לכם נסיון רב והבנה של תפקידי משאבי אנוש בארגון גלובלי גדול.


לכל המשרות הפתוחות

Grow your network of opportunities