על התפקיד

עולם אבטחת הסייבר באינטל מציע מנעד רחב מאד של תפקידים ומשימות, בין מילוי פונקציית אבטחת מידע ב-IT, ועד תכנון ופיתוח המוצרים של השנים הקרובות - מרמת הסיליקון, לקושחה, למערכת ההפעלה ולענן.

פעילות אנשי אבטחת הסייבר באינטל נעשית על מספר פרויקטים במקביל, תוך התמקדות בשלבים שונים של חיי המוצר – תוכלו למצוא את עצמכם עובדים מול גורמים רבים, בהם צוותי הארכיטקטורה, הפיתוח והוולידציה, תוך הפרייה הדדית משמעותית בין כל הדיסציפלינות המעורבות. דבר זה יבטיח עבודה מעניינת ומגוונת עם מוצרים סופיים המתאפיינים ברמת מורכבות גבוהה ביותר.

כמומחי ומומחיות אבטחת סייבר באינטל תפעלו במגוון תחומים, בהם מחקר עתידי לחיזוי מישורי ההתקפה על פני פלטפורמות וטכנולוגיות עתידיות חדשניות, פיתוח יכולות ומוצרי סייבר ייחודיים תוך אבחון כשלים עתידיים, שיתוף פעולה צמוד עם האקדמיה וגופים ממשלתיים לצורך הגנה טובה יותר על תשתיות לאומיות, נכסי קניין רוחני ופרטיות המידע של כל אזרח ואזרח, וכן עבודה משותפת עם חברות נוספות בתחום – החל מחברות הזנק ועד חברות ענק רב לאומיות.

 

 

מה אנחנו מחפשים?

אם אתם חיים ונושמים את התחום, מעודכנים בכל הכלים, החידושים וההתפתחויות; אם יש לכם יכולת להתנסח, להתבטא ולהציג, לאתגר את הסביבה, לדחוף קדימה ולהוביל פתרונות יצירתיים וגם יש לכם תואר במדעי המחשב או בהנדסת מחשבים או לחלופין ניסיון אחר בתחום ה-Security ואבטחת המידע – מחכה לכם עולם מרתק ומלא אתגרים באינטל.


לכל המשרות הפתוחות

Grow your network of opportunities